MultiReklama

MultiReklama - Zarabianie, reklama, programy partnerskie, praca on line


Szukaj na tym blogu

środa, 10 września 2014

Znajomy poleca Ci kartę kredytową w T-Mobile Usługi Bankowe!

Witaj!

Jerzy Bigas poleca Ci kartę kredytową w T-Mobile Usługi Bankowe.

Sprawdź korzyści:

  • za swoje zakupy, dokonane kartą kredytową, możesz płacić nawet po 58 dniach bez dodatkowych kosztów,
  • jeśli nie chcesz spłacić całej kwoty zadłużenia po tym okresie, nie ma problemu – wystarczy, że zapłacisz kwotę minimalną, reszta zadłużenia będzie korzystnie oprocentowana,
  • kartę kredytową wydamy Ci za darmo,
  • możesz otrzymać wysoki limit kredytowy – aż do 40 000 zł.

Przykład reprezentatywny dla karty kredytowej MasterCard z ubezpieczeniem: limit: 5 000 zł, RRSO: 23,11%, całkowity koszt kredytu: 585,85 zł, opłata za wydanie karty dla Posiadacza: 0zł, miesięczna opłata za kartę: 5 zł (60 zł rocznie), roczne odsetki: 425,37 zł, składka na ubezpieczenie: 100,47 zł. Założono, że Posiadacz realizuje jedną operację bezgotówkową w wysokości 5 000 zł i spłaca ją w 12 równych ratach miesięcznych przy oprocentowaniu nominalnym w wysokości 15,20%. Stan na 03-05-2014.

http://rekomendacja.t-mobilebankowe.pl/rekomendacja/?partnerID=36&applicationID=33087_5150_PLN_1_X&userID=33087

Ważne: Aby skorzystać z poleconej oferty specjalnej, skopiuj powyższy link do przeglądarki (lub kliknij w ten link) i wyślij wniosek internetowy, dostępny na tej stronie produktowej.

Wnioski wysłane z innych miejsc w Internecie, np. z portalu T-Mobile Usługi Bankowe, nie będą uznawane w ofercie specjalnej.

Jurek

Wiadomość została wysłana przez podpisanego powyżej użytkownika z Systemu Bankowości Internetowej T-Mobile Usługi Bankowe w ramach Programu Rekomendacyjnego T-Mobile Usługi Bankowe. Prosimy na nią nie odpowiadać. Pytania należy kierować do Rekomendującego. T-Mobile Usługi Bankowe Oddział Alior Bank Spółka Akcyjna nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisaną przez Rekomendującego.

EURO ( € )
USD ( $ )
PLN ( zł )

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Popularne posty

Thumbnail Screenshots by Thumbshots