MultiReklama

MultiReklama - Zarabianie, reklama, programy partnerskie, praca on line


Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Kupą tu, waszmościowie, kupą!

 

Kupą tu, waszmościowie, kupą!

 
Nexto.plKsiążki audioe-prasae-książki
 

Audioklasyka literatury polskiej w promocyjnej cenie. Potop, Pan Wołodyjowski i Ogniem i Mieczem w rewelacyjnie niskiej cenie.
 

Kupą tu, waszmościowie, kupą! – czy wiesz skąd pochodzi to zawołanie? Poświęć proszę 5 minut na przeczytanie tej wiadomości, a dowiesz się kto po raz pierwszy użył tych najczęściej cytowanych słów Polskiej literatury.

Cytat ten znajdziesz w pierwszym pełnym wydaniu Trylogii w wersji Audio – teraz dostępnym w specjalnej przecenie! Za ten jedyny w swoim rodzaju Pakiet Audioklasyki Literatury, zamiast 58,10zł zapłacisz jedynie 39,50zł.

Przeczytaj pełny opis Pakietu (kliknij tutaj >>)
 
Dynamiczne opisy walki, barwne i wyraziste postaci, skrupulatne odtwarzanie realiów i obyczajów panujących w XVII – wiecznej Polsce. To wszystko znajdziesz w prozie Sienkiewicza. Ale tylko w wersji audio masz szansę poczuć atmosferę przygody i męstwa Polaków niemal na własnej skórze – dzięki fenomenalnej interpretacji lektorów będziesz dosłownie w centrum wydarzeń!

W skład Pakietu wchodzą:

Ogniem i mieczem.Ogniem i Mieczem
Posłuchaj o losach porucznika Jana Skrzetuskiego i pięknej Heleny Kurcewiczówny, którym na drodze do szczęścia staje podstępny Bohun i wojenna zawierucha Powstań Chmielnickiego z lat 1648-1651. Poruszająca historia dwojga kochanków przeplatająca się z pełna bohaterskich czynów walką w obronie wschodnich rubieży Rzeczypospolitej. Wersja audio jest jednocześnie popisem doskonałych umiejętności lektorskich Krzysztofa Globisza.

Potop.Potop
Czy szlachcic uznany za zdrajcę może ocalić swoje dobre imię i odzyskać względy ukochanej? Posłuchaj o Andrzeju Kmicicu – chorążym Orszańskim i jednym z najznakomitszych szermierzy Rzeczypospolitej. Podstępnie wmanewrowany w Wielką Politykę przez zdrajcę Janusza Radziwiłła stara się z szablą w ręku odzyskać cześć Polskiego Szlachcica. Na jego drodze stanie również wielki „Mały Rycerz” – Michał Wołodyjowski, również znany ze swych umiejętności szermierczych.

Pan Wołodyjowski.Pan Wołodyjowski
Prawdziwi bohaterowie i obrońcy Ojczyzny są w stanie poświęcić wszystko dla sprawy. Takim przykładem jest właśnie Michał Wołodyjowski – zwany „Małym Rycerzem”. Pan Michał jak mało który Polski szlachcic potrafi odróżnić interes własny od spraw Ojczyzny i zawsze niestrudzenie stoi na straży jej granic. Wsławia się bohaterskimi czynami w walce z Turczynem zdobywając przy tym uznanie w oczach królów i miłość w sercach niewiast!

Zamów teraz „Trylogię” do słuchania na mp3 i przypomnij sobie bohaterskie czyny Polskich Wojsk z czasów gdy Rzeczpospolita była Europejską potęgą. Z pewnością Sienkiewiczowi nie można odmówić literackiego kunsztu i dbałości o realizm opisów, dzięki czemu Trylogia to nie tylko opowieść o bohaterach, miłości, zdradzie i honorze, ale również historia przez duże „H”. Wystarczy, że posłuchasz, a na przekór krytyce poczujesz dumę z bycia Polakiem!

Masz niebywała okazję zdobyć Pełne wydanie Trylogii w wersji audio za jedynie 39,50zł, oszczędzając 18,60zł!

Osobiście polecam!
Jurek B.
Nexto.pl

PS
„Trylogia” w wersji audio za tak niską cenę to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników przygody, historii i prozy Sienkiewicza. Aż chce się zakrzyknąć, parafrazując Pana Wołodyjowskiego: Kupą tu, waszmoście, kupą na zakupy!
   
   

EURO ( € )
USD ( $ )
PLN ( zł )

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Popularne posty

Thumbnail Screenshots by Thumbshots