MultiReklama

MultiReklama - Zarabianie, reklama, programy partnerskie, praca on line


Szukaj na tym blogu

wtorek, 1 maja 2012

Jak zarobić pieniądze w internecie?

Autorem artykułu jest Dawid Korzecki


Pieniądze są potrzebne do prowadzenia konsumpcyjnego stylu życia każdemu z nas. Zwłaszcza osobom mieszkającym w wielkich miastach, których życie obraca się wokół uciech i przyjemności, za które trzeba słono płacić.

Wynajęte mieszkanie w mieście także nie opłaci się samo. Woda, prąd, jedzenie - to wszystko również ma swoją cenę. Jak więc widać pieniądze odgrywają znaczącą rolę w naszym życiu. Zarabiać na życie można na wiele sposobów. Bardzo duże możliwości otwiera przed nami Internet.

Jeżeli jesteś osobą, która dopiero zaczyna swoją przygodę z Internetem, to zastanawiasz się teraz jak zarobić przez internet swoje pierwsze pieniądze. Jak wspomniałem na wstępie istnieje dużo możliwości na zarobek. Wiele zależy także od intuicji i pomysłowości. Najważniejsze jest jednak zapoznanie się z podstawami.

Zlecenia na popularnych portalach
Na początek warto napisać o tym, że popularne są obecnie wszelkiego typu zlecenia. Można w bardzo łatwy sposób znaleźć je w sieci. Wystarczy zajrzeć na najpopularniejsze portale ze zleceniami:

- http://www.zlecenia.przez.net - portal oferujący możliwość zlecania różnych prac, zakres IT
- http://oferia.pl - portal pozwalający na zlecanie różnych prac oraz wystawianie swojej własnej oferty, wielobranżowy
- http://www.getak.pl - portal pozwalający na zlecanie różnych prac z zakresu IT

Znalezienie portali to jedno, teraz należy zainteresiować się tym co musisz umieć aby zacząć zarabiać w internecie na portalach aukcyjnych. Przede wszystkim warto tutaj zaznaczyć, że niektóre rzeczy wymagają pewnej wiedzy i doświadczenia. Mimo wszystko niektórych można się dość szybko nauczyć i zacząć na nich zarabiać. Poniżej znajdziesz listę popularnych zajęć, które są wystawiane na wymienionych wcześniej portalach ze zleceniami:

- tworzenie stron i grafika
- programowanie
- pozycjonowanie stron
- marketing internetowy
- budowa zaplecza
- katalogowanie stron
- pisanie tekstów i copywriting
- tłumaczenie tekstów
- publikowanie artykułów
- dodawanie produktów w sklepie
- prowadzenie strony

Jeżeli masz wiedzę na temat wykonywania, któregoś z powyższych zajęć to możesz zacząć zarabiać pieniądze już dzisiaj. Część wymienionych prac to zajęcia, których nie da się nauczyć w tydzień, ale z powodzeniem w krótkim czasie można się nauczyć katalogowania stron, pisania tekstów niskiej jakości (teksty presell page, precle), dodawania artykułów (wystarczy poznać popularne systemy CMS), dodawanie produktów w sklepie (trzeba poznać dobrze skrypty najpopularniejszych sklepów).

Inne formy zarabiania w Internecie
Co zrobić jeśli nie odnajdujesz się w żadnym z powyższych zajęć? Możesz szukać dalej, ponieważ to tylko kilka podstawowych sposobów zarabiania w internecie. Jeżeli masz jakieś hobby to możesz założyć stronę lub bloga o ulubionej tematyce i polecać produkty z programów partnerskich. Nie musi to być nawet coś co lubisz, ale wtedy jakość informacji może na tym stracić. Na popularnych stronach można także umieścić reklamy i banery. Sprzedawanie przedmiotów na Allegro to również świetny sposób zarabiania. Niektórzy posiadają dużą wiedzę w jakimś zakresie. To też się sprzedaje. Napisz poradnik, książkę, ebooka i zacznij go promować w internecie. Wykorzystaj swoje umiejętności.

Ten artykuł jest tylko wstępem do tego czym jest zarabianie przez Internet. Możliwości jest naprawdę wiele, a to jedynie zachęta do dalszych poszukiwań.

--- Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

EURO ( € )
USD ( $ )
PLN ( zł )

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Popularne posty

Thumbnail Screenshots by Thumbshots