MultiReklama

MultiReklama - Zarabianie, reklama, programy partnerskie, praca on line


Szukaj na tym blogu

wtorek, 1 maja 2012

O skuteczności linków sponsorowanych

Autorem artykułu jest Dawid Medwediuk


Jak ostatnio mamy okazję zaobserwować, Internet to świetne miejsce na różnego rodzaju kampanie reklamowe, które pozwolą nam na lepszą sprzedaż i szybsze dojście do szeregu klientów, którzy bez tego nie mieliby szans kupić naszych produktów. Jak temu zaradzić?

Zawsze warto wykorzystać różne metody do reklamy w Internecie. Adwords to swoisty system należący do koncernu Google. Pozwala on na zamieszczanie reklam i sponsorowanych linków w wyszukiwarce, a także na stronach, które należą do specjalnego programu nazywanego Google AdSense.

Link sponsorowany w systemie adwords może być tworzony na dwa sposoby, których wybór należy wyłącznie do użytkownika. Pierwszym sposobem jest dobór kluczowych słów, które dokładnie wskażą typy stron, które będą miały styczność z reklamą adwords. Drugim sposobem jest dokładna decyzja co do portali internetowych, które będą pokazywać reklamy. Pole reklamowe jest wyświetlane zazwyczaj na samej górze strony pokazującej wyniki wyszukiwania w Google.Linki Sponsorowane

Z pewnością zetknąłeś się już z koniecznością wypromowania swojej strony internetowej. Świetnym pomysłem na takie działanie jest korzystanie z linków sponsorowanych, które pozwalają na szybką i bezproblemową promocję Twojej strony, a tym samym przedsiębiorstwa w wynikach największych wyszukiwarek, którymi posługuje się większość Twoich klientów. Linki sponsorowane to swoiste słowa kluczowe, które mogą kierować osoby zainteresowane na konkretne strony- w tym przypadku na Twoją.

Zarówno reklamy, jak i witryny internetowe są przypisywane do grup poszczególnych słów kluczowych. Jest to bardzo pomocne, gdyż w ten sposób widz i odbiorca będzie mógł zapoznawać się wyłącznie z tymi stronami, które go interesują. Osoba, która szuka informacji na temat remontu domu, dostrzeże witrynę na temat malowania ścian lub zakupów dywanu, a linki sponsorowane na temat ogrodnictwa wyświetlą się osobom zainteresowanym tą dziedziną. Zwróć na to uwagę, bo linki sponsorowane mogą Ci pomóc.

Internet jest idealnym miejscem, gdzie możesz rozreklamować stronę internetową swojego sklepu, lub po prostu produkty, które sprzedajesz. Warto się zainteresować programem Adwords. Jeśli przyłączysz się do działania, zaznajomisz się z zasadami i dowiesz, że głównym celem jest między innymi zamieszczanie reklam na stronach internetowych, które również biorą udział w akcji. Reklamę Adwords możesz również zobaczyć w wyszukiwaniach Google. Według mnie jest to naprawdę świetny sposób, by nie wydając całej fortuny, dotrzeć do odbiorców, którzy mogą być zainteresowani towarem, jaki oferujesz. Już wiele osób się przekonało o skuteczności programu Adwords. Może i Ty spróbujesz?

---

Dawid M.

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

EURO ( € )
USD ( $ )
PLN ( zł )

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Popularne posty

Thumbnail Screenshots by Thumbshots