MultiReklama

MultiReklama - Zarabianie, reklama, programy partnerskie, praca on line


Szukaj na tym blogu

niedziela, 18 grudnia 2011

Biuro pod klucz, wirtualne biuro, z personelem lub bez

Autorem artykułu jest Tomasz Galicki


Wynajem biur "pod klucz" to jedna z obecnie prężnie rozwijających się usług, z których coraz chętniej korzystają przedstawiciele firm nie posiadający własnego, reprezentatywnego lokum.

Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na wynajem jednodniowy czy długotrwały, do naszej dyspozycji oddana zostanie przestrzeń biurowa. Co więcej, wyposażona będzie we wszystkie niezbędne sprzęty techniczne, jak również inne elementy sprzyjające przeprowadzeniu spotkania biznesowego, szkolenia, prezentacji multimedialnej, konferencji itp. Jeżeli potrzebny będzie personel, z tym również nie będzie problemu.

Jak zawsze, w podjęciu decyzji pomaga nam uwypuklenie zalet konkretnego rozwiązania. Z przypadku wynajmu biur pod klucz, plusy zauważalne są, gdy porównamy tę opcję, z długoterminowym wynajmem lokum.

Przede wszystkim jest to oszczędność kosztów. Oczywiście nie zapominajmy o tym, że korzyści odnajdą tu jedynie osoby, których działalność nie wymaga dostępnych na co dzień, powierzchni biurowych. W zależności od potrzeb więc, możemy wynająć biura na dzień, miesiąc czy rok. Pomieszczenia przygotowane będą w natychmiastowym tempie, wyposażeniem i obsługą techniczną urządzeń zajmie się specjalista, a my zaoszczędzimy czas, wyeliminujemy niepotrzebny stres związany z organizacją takiego miejsca, a zyskamy pozytywne wrażenie naszych klientów.

Takie rozwiązania korzystne są zarówno dla rozwijających się przedsiębiorców posiadających niewielkie firmy, jak również przedstawicieli wielkich, międzynarodowych korporacji.

Jeżeli zdecydujemy się na wynajem biura wraz z obsługą, nie będziemy musieli martwić się odbieraniem i wysyłaniem korespondencji, odbieraniem telefonów, maili itp. Nasze wirtualne biuro obsługiwane będzie przez wyspecjalizowany personel na stanowisku sekretarki, specjalisty IT, managera.

Sumując koszta, wynajem biura nawet z personelem, to ciągle wydatek niższego rzędu niż wynajem pomieszczeń na stałe i wynagrodzenie pracowników zatrudnionych również na stałe. Jeżeli mamy taką potrzebę możemy „wynająć” również indywidualnie przydzielony mam numer telefonu i faxu. Wszelkie prowadzone w imieniu naszej firmy rozmowy z klientami będą nagrywane. Jeżeli nie odpowiada nam taka opcja, osoby z obsługi naszego wynajmowanego biura, będą przekierowywały rozmowy, bezpośrednio do nas.

Szacuje się, że W Europie Środkowej i Wschodniej z tego typu rozwiązań korzysta około dziesięciu tysięcy klientów. Wśród nich, najliczniejsza grupę stanowią osoby wynajmujące jedynie przestrzenie. Jest to jednak spowodowane również faktem, że na terenie regionu CEE działa dopiero pięćdziesiąt form oferujących biura z pełnym wyposażeniem. Liczba ta jednak cały czas rośnie.

---

T.G.

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

EURO ( € )
USD ( $ )
PLN ( zł )

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Popularne posty

Thumbnail Screenshots by Thumbshots