MultiReklama

MultiReklama - Zarabianie, reklama, programy partnerskie, praca on line


Szukaj na tym blogu

niedziela, 18 grudnia 2011

hostessa w Święta

Autorem artykułu jest Katarzyna Kural


Przed nami radosny okres roku- Święta Bożego Narodzenia. Dzięki pięknym dekoracjom i świątecznym piosenkom zima wydaje nam się cieplejsza i mniej sroga.

Świąteczny czas sprawia również, że sięgamy chętniej do naszych portfeli i kupujemy prezenty. Tak, tak, prezenty- piękne, w kolorowych, błyszczących torebeczkach, które niestety...kosztują nas sporo pieniędzy.

Jednak nie upadajmy na duchu, ponieważ tam gdzie zakupowe szaleństwo, tam też roi się od promocji a gdzie promocje nie może zabraknąć hostess. I tak drogie Panie możemy podratować swój budżet pracując dla agencji hostess. W tym radosnym, zimowym czasie agencje hostess mają wzmożone zapotrzebowanie na śnieżynki, anielice czy panie mikołajowe, które w świątecznych strojach przechadzają się po centrach handlowych. Jest to więc okazja by szybko zarobić dodatkowe pieniądze na świąteczne podarunki.

W dobrych agencjach hostess możemy liczyć na stawki od 10 zł za godzinę w zwyż. Stawki wręcz szybują w górę jeśli hostessy występują w nietypowych strojach. Możecie być pewne tego, że w przebraniu renifera zarobicie znacznie więcej niż wcielając się w pospolitą śnieżynkę.

Ponieważ zależy nam na szybkim wzbogaceniu się, nie szukajmy pracy przez tradycyjne portale ogłoszeniowe. Znacznie szybciej znajeziecie pracę i uzyskacie odpowiedź od agencji hostess zgłaszając się na Facebooku. Wystarczy odnaleźć na FB interesują nas agencję a oferty pracy czekają na ich "ścianie".

Kiedy już dostaniecie pracę pamiętajcie aby dokładnie przeczytać umowę aby nie okazało się, że wynagrodzenie za swoją pracę dostaniecie dopiero po Nowym Roku. Najlepiej wprost poprosić pracodawcę o wypłatę przed Świętami, licząc na to że świąteczna atmosfera udzieliła się również pracodawcy.

Z okazji Świąt życzę Wam uczciwych pracodawców i dobrze płatnych, ciekawych zleceń!

--- Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

EURO ( € )
USD ( $ )
PLN ( zł )

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Popularne posty

Thumbnail Screenshots by Thumbshots