MultiReklama

MultiReklama - Zarabianie, reklama, programy partnerskie, praca on line


Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 19 grudnia 2011

Międzynarodowe Targi Budownictwa

Autorem artykułu jest Mr.X


Kolejna już edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA w tym roku organizowana była pod hasłem "Inspirowane naturą" - bo też taka inspiracja jest obecnie jednym z najważniejszych trendów w branży. Przeczytaj relację z targów! Targi przyciągnęły uwagę nie tylko firm architektonicznych i budowlanych, ale też osób prywatnych, czy dziennikarzy (zarówno krajowych, jak i zagranicznych).

Częścią wydarzenia były wykłady dla osób zainteresowanych budowaniem nowego mieszkania i szukających informacji na co zwracać uwagę wybierając projekty domów. Jednym z nich była przygotowana przez Pracownię Projektową ARCHIPELAG prezentacja dotycząca nowoczesnych rozwiązań w budownictwie jednorodzinnym. Jako przykład rzeczonego przedstawiono wysoko energooszczędny dom typu LUMINA.

Poznańskie targi BUDMA to najważniejsza tego typu impreza w Polsce, a jednocześnie jedna z największych w całym regionie środkowej i południowej części Europy. W tym roku odbyły się pomiędzy 20, a 23 stycznia. Przyciągnęły tak wiele firm, ze stoiska wystawiennicze zajęły aż kilkunaście pawilonów, gdzie podzielono je tematycznie według zakresu działalności wystawców.

Co ważne dla "zwykłego Kowalskiego", firmy uczestniczące w targach przygotowały na nie ofertę nie tylko dla inwestorów instytucjonalnych, ale i dla indywidualnych. Nie zabrakło też ofert dla zawodowych budowlańców.

Wspomniano już o wykładach. Oprócz nich odbyły się również konferencje, seminaria i panele dyskusyjne, na których omawiano m.in. technologie budownictwa nowoczesnego - energooszczędnego, ocenę energetyczną i świadectwa energetyczne obiektów, zastosowanie najnowszych narzędzi informatycznych w branży budowlanej, najnowsze regulacje prawa budowlanego itp. Szczególnie problem uwzględniania oszczędności energii w projektach domów przyciągał uwagę uczestników targów.
---

Architekt

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

EURO ( € )
USD ( $ )
PLN ( zł )

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Popularne posty

Thumbnail Screenshots by Thumbshots